HOTLINE: +420 222 765 200 (po - pá: 9:00 - 17:00) obchod@designoutlet.cz

Hledáte zajímavou práci? Pracujte s námi!

Kdo jsme?

Jsme mladá společnost (designu se věnujeme od roku 2006), máme mladý tým (průměrný věk je 27 let) a máme rádi dobrý a kvalitní design. Ten taky děláme a prodáváme - designový nábytek, doplňky a dekorace od dánských (a také švédských a německých) designérů. A nejen to - umíme ho prodávat levně. Stále nabízíme něco nového. Každý týden, každý den. Naším hlavním krédem jsou spokojení zákazníci, kteří si u nás vždy vyberou. Máme několik e-shopů a dodáváme do celého Česko-Slovenska. A také se u nás stále něco děje (nic pro usedlé povahy). Čím více kreativity, tím lépe. A dobrý nápad umíme vždy dobře odměnit.

Koho hledáme?

SPECIALISTA ADMINISTRATIVY A NÁKUPU (HPP)
ZÁKAZNICKÁ PODPORA - JUNIOR / TRAINEE POZICE
Nadšený kreativec pro tvorbu krátkých videí
ONLINE MARKETING / Sociální sítě

Co od nás můžete očekávat?

Jaká bude Vaše náplň práce?

Jak již bylo zmíněno výše – po zvládnutí základních dovedností si ke své náplni práce přiberete další oblasti, ve kterých se můžete dále profilovat a rozvíjet se. Můžete se např. věnovat marketingu, grafice, analýzám, administrativě apod.

Potřebovali bychom, abyste měli tyto základní předpoklady…

>Dále by se nám hodilo, ale není podmínkou…

Neváhejte se nám ozvat i v případě, že žádné z uvedených zkušeností nemáte. Vše potřebné Vás naučíme!

Kde se sejdeme: Business centrum, Praha 9 - Letňany.
Typ pozice: práce na full-time (HPP)
Své životopisy spolu s motivačním dopisem prosím posílejte na sobolova@designoutlet.cz. Děkujeme.

Co vám nabízíme?

Co vás čeká?

Jaké předpoklady byste měli mít?

Co pro vás může být výhodou?

Co nabízíme?

Místo výkonu práce: Business centrum, Praha 9 - Letňany.
Rozsah práce: dle potřeby, zpravidla 20 hodin týdně

Baví Tě práce s videem, ovládáš střih a máš dobré nápady? Jsi vždy na 100 % precizní a plníš dané termíny? Hledáme právě Tebe! Člověka, který dokáže originálně a přitom rychle sestříhat natočená videa. A nejen to! Baví ho i vlastní videa natáčet – rozhovory a dialogy lidí, reportáže přímo z ulice, prostě se nebojí žádné pořádné akce v terénu.

Co požadujeme

Co bude výhodou

Co nabízíme

Napište nám, co umíte a co byste nám mohl/a nabídnout!
Kolik vám to zabere času: dle potřeby, někdy i nárazově, zpravidla 5-15 hodin týdně

Říkali vám už na základní škole, že nemáte psát provokativní básničky? Rádi sdělujete druhým svoje pocity a dojmy. Zajímá vás vše nové okolo designu? Je Facebook vaším druhým domovem? Chcete sdělovat nové zážitky desítkám tisíc našich fanoušků na sociálních sítích? Přijďte pracovat k nám! Možná je také externí spolupráce.

Požadujeme

Co pro vás bude výhodou

Nabízíme

Vaše náplň práce

Napište nám, co umíte a co byste nám mohl/a nabídnout! U nás můžete například: