Podmínky účasti v bonusovém programu

DesignOutlet.cz Vás jako zákazníka odmění za Vaši věrnost prostřednictvím svého bonusového programu.
Pro sbírání bonusových bodů, uplatnění prémií a celkový princip našeho bonusového programu platí následující podmínky:

1. Účast

Účastnit se mohou všichni zákazníci, kteří mají platnou registraci (aktivní uživatelský účet s vyplněnými kontaktními údaji).

2. Bonusové body

2.1 Obecná ustanovení

Základní početní jednotkou bonusového programu DesignOutlet.cz jsou bonusové body, které jsou zapisovány na zákazníkovo bodové konto. Bonusové body mohou být použity výlučně k účelům, které jsou uvedeny v podmínkách účasti. Bodové konto je nepřenositelné a nemůže být přepočítáno na hotové peníze a vyplaceno. Aktuální stav bodového konta je uveden v uživatelském účtu pod záložkou „Moje bonusy" a lze do něj kdykoli nahlédnout.

2.2 Získání bodů

Připsání bodů proběhne automaticky za každou objednávku, jakmile bude objednávka vyřízená, tzn. po uskutečnění osobního odběru nebo odeslání zboží. Za každou vyřízenou objednávku v DesignOutlet.cz budou na příslušné bodové konto připsány body. Počet připsaných bodů se řídí výší hodnoty objednávky.
Za každých 100 Kč objednávky bude připsáno 5 bonusových bodů. V rámci určitých mimořádných akcí mohou být nadto bonusové body získány v předem oznámeném objemu.

2.3 Vyloučení připsání bonusových bodů

Získání bonusových bodů je vyloučeno u těch produktů, jejichž prodejní cena je 0 Kč (např. vzorky, věrnostní dárky, odměny). Pro určitá ostatní plnění může být připsání bonusových bodů vyloučeno.

2.4 Připsání bodů

Bonusové body budou připsány automaticky po vyřízení objednávky. Body budou připsány na zákaznické bodové konto, které bylo k objednávce použito. Jestliže bude zákazník objednávat DesignOutlet.cz přes více kont, budou mu body připsány vždy na jednotlivá konta. Převedení bodů z jednoho konta na druhé není možné.

2.5 Platnost bodů

V případě, kdy během 90 dní od připsání bodů nedojde k jejich uplatnění ve formě vybrané odměny, automaticky tyto body propadnou bez náhrady. Na datum a objem propadnutých bonusových bodů bude zákazník ve svém bonusovém kontu zvláště upozorněn.

3. Přeměna bonusových bodů v odměny

3.1 Obecně

Každý účastník může své nasbírané body přeměnit v odměnu, jakmile jich nasbírá potřebný počet. Nabídka odměn a potřebný počet bodů k jejich získání jsou zveřejněny v katalogu odměn.

3.2 Podmínky uplatnění

Odměny mohou být získány jen prostřednictvím osobního bodového konta zákazníka pod záložkou „Moje bonusy". Nabídka odměn se průběžně obměňuje. Pro určité odměny mohou být podmínky účasti prostřednictvím zvláštních podmínek modifikovány nebo doplněny. Tyto budou spolu s odpovídajícími nabídkami odměn oznámeny.

3.3 Zaslání odměny

V rámci své objednávky si zákazník může vybrat příslušnou odměnu, která bude následně bezplatně odeslána společně s touto objednávkou. Minimální hodnota objednávky, ke které je možné přidat odměnu, je 299 Kč vč. DPH.

4. Ostatní ustanovení

4.1 Ukončení programu

DesignOutlet.cz si vyhrazuje právo kdykoli bonusový program ukončit nebo ho nahradit jiným.

4.2 Změny

DesignOutlet.cz si vyhrazuje právo ke změně nebo doplnění podmínek účasti, odměn nebo ostatních postupů uvedených v podmínkách účasti k bonusovému programu. Změny a doplnění těchto podmínek účasti budou zveřejněny na webové stránce DesignOutlet.cz.

 

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma