(9 produktů)

Nábytek v urban stylu

Styl do každého malého městského bytu - praktický a stylový!

Máte takový ten malý byt ve velkém městě? Nebo malý byt v malém městě? Zkrátka nežijete ve vile, ani rodinném domku? Vymýšlíte jak ho prakticky, ale zároveň stylově zařídit? Možná vám poradíme. Urban styl je totiž jako šitý na míry pro tyhle městské, většinou panelákové byty. Váš malý byt se stane špičkou ve světě designu! A stejně tak, jako krémy proti vráskám omlazují tváře, tak Urban styl prý omlazuje interiér. No vážně, přečtěte si pár tipů a hurá na nákupy!

Méně je více!

Aneb to co v místnosti je, je stejně důležité jako to, co v ní není! Každý kousek nábytku, každá dekorace či sebemenší doplněk, který v místnosti je, potřebuje prostor, aby vynikl. A stejně tak potřebuje tento volný prostor zůstat prázdným, aby splnil svůj účel. Nábytek ve stylu Urban by měl v první řadě účelně vyřešit váš malý prostor. Není to však o tom, vyplnit ho na maximum. Je to o tom, využít ho na maximum.

Místnost jako skládačka puzzle?

Zaplnit každý kousek volného prostoru? Rozhodně lepší je vytvořit místnost, kde se můžete nadechnout. Místnost, do které proudí denní světlo. Místnost, která působí čistě, a přesto v ní máte vše, co k bydlení potřebujete. Postel s nočním stolkem, pohovku, křeslo, nebo alespoň sedací taburet, konferenční, nebo odkládací stolek, krásnou vázu na květiny, poličky na vaši oblíbenou literaturu a dokonce i něco navíc! Je to o tom, určit si, bez čeho si neumíte váš domov představit a dát to šikovně dohromady.

Řekněte WOW!

A to doslova. Jestliže vejdete do interiéru, zařízeném ve stylu Urban, musí tam být zkrátka něco, co vás praští do očí, co prostě nelze přehlédnout. Než vaše návštěva zuje boty, uslyšíte ode dveří: „Woow, to je ten nový konferenční stolek? Tak ten chci taky!“  Jen pozor, aby vše ve vašem domě nebylo wow. Dohromady to totiž vytvoří přesně ten efekt, který nechceme. Proto si vyberte pár takových kousků, na které bude kladen důraz a ostatní zařiďte v příjemných sjednocených odstínech i materiálu.  Když má vše v místnosti své místo, stane se totiž vždy obdivuhodným kouskem.  Představte si to jako s chutěmi na talíři. Slané, sladké, kyselé, kořeněné, vše má něco do sebe a chutná skvěle. Ale dejte si výbornou svíčkovou třeba s čokoládovou posypkou. To asi nebude ono,že?

Zde si Ženy přijdou na své.

Milujete květiny? Tak si je pořiďte. Květina oživí každý interiér. Rozzáří kout místnosti vedle vašeho relaxačního křesla. Ozdobí vaši nástěnnou poličku. Pomůže prostřít váš jídelní stůl. Vnese světlo do vaší předsíně a v prvé řadě, potěší každou ženu! A s takovou designovou vázou či květináčem, se stane dokonalým designovým doplňkem!

Policový regál - skvělé řešení

Máte 1+1, ale nechcete spát, jíst i pracovat v jedné místnosti? Tyhle policové regály jsou vám vždy k dispozici. Stačí jen vybrat barvu a velikost. Není divu, že se staly natolik oblíbeným kusem nábytku a má je dnes doma snad každý.  Skvěle vám rozdělí místnost a zároveň vám z její zadní části neudělají temný kout. Do poliček si můžete třeba vystavit vaše oblíbené fotografie, keramické figurky, či vaše oblíbené knihy (to kdyby na knihovnu nebyl prostor). A nezapomeňte také na úložné boxy. Vytvoří totiž samy o sobě stylový doplněk za pár korun. A to, že je uvnitř nepořádek, který se vám zrovna nechtěl uklízet? O tom nikdo vědět nemusí, tak pst.

Co na zeď?

Stále se držme všeho, co jsme si řekli v předchozích bodech, a proto berme na vědomí, že se nebavíme o celé ploše zdi! Hodiny? Můžete velké i malé, černé i barevné, kovové i lesklé, je to na vás. Hodiny na stěně vytvoří vždy krásný doplněk a navíc neztratíte pojem o čase. Máte rádi vzpomínky v rámečku? Vyhraničte si místo a situujte nástěnné rámečky s fotografiemi právě tam. Ne, že budou po celé zdi. Vytvoří to pak zbytečný chaos. Máte v rodině malého Picassa, který chce mít své výtvory na zdi? Proč ne. Obrazy jsou skvělými dekoracemi do každého bytu, ale zase. Ať je vidět zeď!

...a pár posledních tipů na závěr

Textilní potahoviny jsou vždy tou lepší variantou. Jsou příjemnější na dotek a vnesou do interiéru více tepla. Nebojte se barev a kombinací, Urban styl je zábava! Jeden polštářek na pohovce? Jen přidejte, u vašeho oblíbeného seriálu si podepřete hlavu a tmavá sedačka, kterou jste si pořídili z čistě praktického hlediska, bude hned vypadat lépe!

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma